Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

В Ухані провели багатотисячну пляжну вечірку

У китайському місті Ухань, який на початку року став епіцентром поширення COVID-19, провели багатотисячну пляжну вечірку.

Подія сталася в одному з найбільших басейнів міста. Судячи з опублікованих фото, на неї прийшли кілька тисяч осіб. Про обмеження дистанції ніхто й не думав. Попри це, китайське продержавне ЗМІ The Global Times виправдало своїх громадян, а обурення інших країн назвали “заздрістю”.

https://twitter.com/AFP/status/1295556905570414593?s=20

Австралійські та британські медіа обурилися, що Ухань святкує, поки решта світу на карантині вже котрий місяць через пандемію.

У відповідь на це у виданні навели коментарі китайських користувачів, що відображають протилежну точку зору. Вони стверджують, що на Заході Ухань засуджували, коли його жителі сиділи в найсуворішому карантині протягом 76 днів, а тепер засуджують те, що стало можливим завдяки таким заходам. Тож справа просто в «нелюбові до всього китайського».

За даними інституту Джонса Хопкінса, у світі зафіксували понад 22,4 млн випадків зараження SARS-CoV-2, загинули через ускладнення від цієї хвороби понад 787 тис. осіб. У Китаї, за офіційною інформацією, заразилися менш як 90 тис. осіб, 4,7 тис. пацієнтів померли.

УНІАН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *