Неділя, 1 СерпняПерший регіональний
Shadow

В Японії згорів замок XIV століття зі списку спадщини ЮНЕСКО

Замок Сюрі в японській префектурі Окінава згорів після 11-годинної пожежі, повідомляють японські ЗМІ. Він був побудований у XIV столітті і занесений у список обєктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Пожежа виникла у залі головного корпусу замку в ніч на четвер. В момент загоряння у замку не було людей, ніхто не постраждав. Причини пожежі наразі з’ясовуються.

Пожежа розповсюдилася площею понад 6 тисяч квадратних метрів і повністю знищила сім споруд, включно із головною будівлею комплексу.

Замок СюріGETTY IMAGES

Як повідомляє місцева поліція, перед пожежею в замку проходив фестиваль культури держави Рюкю, і 30 жовтня персонал активно готувався до одного зі святкових заходів.

Замок СюріGETTY IMAGES

Генеральний секретар японського уряду Єсіхіде Суга у четвер повідомив, що влада докладе усіх зусиль для відновлення замку.

Замок СюріGETTY IMAGES

Замок Сюрі був зведений у XIV – XV століттях і вважається одним із головних символів стародавньої культури Окінави. Комплекс слугував резиденцією монарха в часи існування держави Рюкю.

Замок СюріEPA/TASS

У 1945 році під час Битви за Окінаву у підвалі замка був розташований штаб Імператорської армії Японії. 25-25 травня замок обстрілювала артилерія американського лінкора “Міссісіпі”, після чого там сталася пожежа.

Замок СюріGETTY IMAGES

Замок Сюрі тривалий час стояв у руїнах. Реставрація середньовічної будівлі розпочалася тільки у 1980-х роках, а для відвідувачів він був відкритий у 1992 році.

Замок СюріGETTY IMAGES

У 2000 році замок Сюрі був внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО разом з іншими пам’ятками стародавнього царства на островах Рюкю в префектурі Окінава.

BBC NEWS УКРАЇНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *