Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Головнокомандувач ЗСУ відзначає день народження

8 липня 2022 року День народження святкує Валерій Залужний – Головнокомандувач Збройних Сил України.

За версією журналу Time Валерій Залужний увійшов по списку 100 найвпливовіших людей 2022.

Народився він на Житомирщині в Новоград-Волинському. З дитинства мріяв стати військовим. Закінчив Новоград-Волинський машинобудівний технікум і Одеський інститут Сухопутних військ, обидва заклади – з відзнакою. Пройшов усі щаблі військової служби: командир взводу, командир навчального взводу, командир бойового взводу, командир навчальної роти, командир роти курсантів, командир батальйону. 

“Моє просування по службі відбувалося як у нормального військового. Мене призначали – я приступав до виконання обов’язків, опановував посаду. Пропонували іншу – теж рухався. Можна сказати так: через ту завантаженість ніколи не думав, що колись стану генералом і дійду до високих щаблів”, – Валерій Залужний.

У 2007 р. закінчив Національну академію оборони України із золотою медаллю. У 2014 р. закінчив Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Як найкращий випускник оперативно-стратегічного рівня підготовки нагороджений перехідним мечем королеви Великої Британі.

У липні 2014 р. Валерій Залужний був призначений заступником командира сектора “С”, який формувався на Донеччині. Відтоді керував майже всіма угрупованнями, які там створювалися. Брав участь у боях на Донбасі, але про бойовий досвід говорити не любить.

Валерія Залужного називають одним з найвідкритіших генералів, який розуміє проблеми солдатів і молодших офіцерів і “не вважає, що зірочки на погонах – привід бути пихатим”.

У грудні 2020 р. закінчив магістеріум Острозької академії за спеціальністю “Міжнародні відносини”.

27 липня минулого року Валерій Залужний призначений Головнокомандувачем Збройних Сил України. Вступивши на посаду головнокомандувача ЗСУ, перше, що зробив, – заборонив високопоставленим чиновникам піаритись у зоні ООС.

У Валерія Залужного дві доньки: старша – військова, молодша – майбутній лікар.

Віримо в Перемогу наших Збройних Сил! 

Многая літа!

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *