Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Айфон влітку 2022: який обрати

Весною 2022 року компанія Apple випустила iPhone SE третього покоління, а вже восени планується презентація «чотирнадцятої» лінійки Айфонів.

У зв’язку з цим у багатьох виникає питання: якому ж смартфону краще віддати перевагу влітку 2022 року? Відповідь на це запитання ви отримаєте із статті нижче.

Які моделі все ще актуальні влітку 2022?

Станом на літо 2022 року все ще актуальними та досить морально «молодими» моделями є:

  • iPhone SE другого та третього покоління;
  • iPhone 11 та його «родина»;
  • iPhone 12, міні-версія та старші моделі (зокрема Айфон 12 Про та Про Макс);
  • iPhone 13 (Айфон 13, Айфон 13 Про та Айфон 13 про Макс).

Заглядатися на більш ранні моделі в 2022 році вже не варто – вони морально старіють, набагато важче знайти новий смартфон, а ті, що були в експлуатації, здатні піднести масу сюрпризів. Зокрема, бувші у використанні смартфони можуть мати замінені на неоригніальні деталі, акумулятор із зменшеною ємністю, непрацюючі функції.

Лінійки 12 та 13

Ці «родини» Айфонів були представлені у 2020 та 2021 роках відповідно. За дизайном та функціоналом моделі цих сімейств досить схожі. Виразну відмінність отримали камери девайсів – все-таки тринадцяті Айфони мають більше налаштувань та професійних режимів, а також більш чутливі сенсори. Особливо помітні відмінності у Айфон 13 Про і Айфон 13 Про Макс версіях.

Хоча в 12-х використовується процесор A14 Bionic, а в 13-х чіпсет A15 Bionic, разючих відмінностей у продуктивності ви не помітите.

Смартфони серії SE

Друге покоління SE загалом непогано себе зарекомендувало. Зберігши дизайн «вісімки», смартфон має дуже просунуту начинку від одинадцятого Айфона. При цьому це бюджетний смартфон від компанії Apple.

За дуже невеликі гроші ви отримуєте девайс із класичним дизайном з кнопкою «Додому», спритним процесором Apple A13 Bionic, непоганою камерою. Звичайно, з флагманами він не потягається, але для повсякденних завдань буде чудовим вибором. Єдиною слабкою стороною є акумулятор – як і в багатьох старих Айфонів, він ледь витримує один день інтенсивного користування.

«Родина» одинадцятого Айфона

Ця лінійка вийшла у 2019 році, але навіть у 2022 році залишається досить актуальною. Чіп у нього той самий, що й у попереднього описаного смартфона. Тут вже немає кнопки, а для розблокування використовується FaceID.

З нових та прогресивних моментів – 4 гігабайти оперативної пам’яті, розширені можливості камери, просунута фронталка, надійний захист від вологи, яскравий та великий екран, що нагадує екран дванадцятої моделі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *