Субота, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

Альбина Дерюгина обратилась к мэру Киева и президенту страны с просьбой спасти школу художественной гимнастики

Федерация художественной гимнастики Украины заявила о том, что «Школу Дерюгиных» выселяют из «Октябрьского дворца».

Основательница украинской школы художественной гимнастики Альбина Дерюгина обратилась к мэру Киева Виталию Кличко и президенту Украины Владимиру Зеленскому с просьбой помочь:

«Дорогие мои. Последние годы вы не видели ни одного моего выступления. Сегодня я обязана прервать свое молчание.

С первого июня выселяют гимнасток из школы владельцы «Октябрьского дворца». Обращаюсь к мэру города, президенту страны спасти «Школу Дерюгиных». Гимнастика Украины выросла в этом зале».

View this post on Instagram

Друзі! Останні декілька років ви не чули жодного виступу чи інтерв'ю нашої дорогої Альбіни Миколаївни. Сьогодні Герой України, засновниця української школи художної гімнастики вимушена перервати своє мовчання. ⠀ Альбіна Дерюгіна завжди була першою у всьому і зараз вона першою публічно стає на захист легендарної "Школи Дерюгіних". Починаючи з 1957 року головний офіс та спортивний зал школи розташований у Жовтневому палаці. Зараз вперше за 63 роки ми опинилися у ситуації, коли "Школу Дерюгіних" буквально виселяють із Жовтневого палацу. ⠀ Всесвітньо відома школа, яка виховала не одну олімпійську чемпіонку, залишається без основної бази для тренувань. Це ставить під загрозу підготовку спортсменів найвищого рівня. Близько 100 гімнасток та їхні тренери не мають іншого виходу, крім як проводити тренування на вулиці. ⠀ Альбіна Миколаївна особисто звертається до Президента України та міського голови Києва з проханням звернути увагу на ситуацію і допомогти з її вирішенням. ⠀ Нещодавно ми отримали лист від керівництва Жовтневого палацу про аварійний стан будівлі, на підставі чого школі відмовили у продовженні оренди приміщення. Звертаємо особливу увагу на те, що приміщення "Школи Дерюгіних" єдине у Жовтневому палаці було укріплене металевими стяжками. Незважаючи на це, основна частина всього комплексу Жовтневого палацу продовжує працювати і там уже анонсуються концерти, а закривають лише "Школу Дерюгіних". Будівля належить Федерації профспілок України. Тому ми звертаємося також до керівництва профспілок. ⠀ Наші прохання: – укласти довгостроковий договір оренди між Федерацією профспілок України та ДЮСШ Дерюгіних; – терміново локалізувати аварійно небезпечну ділянку; – спільно із КМДА та за участю керівництва Школи пропрацювати можливості для проведення ремонтних робіт уже в цьому році. ⠀ Для нас Жовтневий палац – це більше, ніж просто місце для тренувань. Це символ художньої гімнастики України. Це тисячі історій юних спортсменок. Це місце, де запалюються спортивні зірки. ⠀ З повагою, колектив та адміністрація "Школи Дерюгіних". ⠀ #savederiuginaschool #deriuginaschool

A post shared by Школа гімнастики Дерюгіних (@deriuginaschool.ua) on

В Федерации более подробно объясняют ситуацию, цитируя администрацию «Школы Дерюгиных»:

Недавно мы получили письмо от руководства «Октябрьского дворца» об аварийном состоянии здания, на основании чего школе отказали в продлении аренды помещения.

Обращаем особое внимание на то, что помещение «Школы Дерюгиных» является единственным в «Октябрьском дворце», которое было укреплено металлическими стяжками. Несмотря на это, основная часть всего комплекса «Октябрьского дворца» продолжает работать, и там уже анонсируются концерты, а закрывают только «Школу Дерюгиных».

Здание принадлежит Федерации профсоюзов Украины. Поэтому мы, коллектив детско-юношеской спортивной школы Дерюгиных, обращаемся также к руководству профсоюзов.

Наши просьбы:

заключить долгосрочный договор аренды между Федерацией профсоюзов Украины и ДЮСШ Дерюгиных;

срочно локализовать аварийно-опасный участок;

совместно с КГГА и при участии руководства Школы проработать возможности для проведения ремонтных работ уже в этом году.

Для нас Октябрьский дворец – это больше, чем просто место для тренировок. Это символ художественной гимнастики Украины. Это тысячи историй юных спортсменок. Это место, где зажигаются спортивные звезды. И место, которому главная наша звезда – Альбина Николаевна Дерюгина – отдала 63 года своей жизни».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *