Вівторок, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

Борщ офіційно зареєстрували в Україні як національну страву

Відомий український ведучий і кулінар-реформатор Євген Клопотенко домігся того, щоб борщ офіційно зареєстрували в Україні як національну страву.

Про це зірка поділився на своїй сторінці в Instagram, заявивши, що хоче запатентувати на світовому рівні: борщ – це українська страва.

“Подія наробила галасу через те, що борщце не просто страва. Це частина української ідентичності та наша національна цінність. Потужний культурний феномен, відповідь на питання “що об’єднує українців і відрізняє їх від інших націй”. 6.10 ми не просто сказали про те, що борщукраїнський. Ми вчинили опір Росії та її пропаганді, і нас підтримав світ. Хто не знав, у Росії вірять, що борщце їхній національний суп. Сусідам після всіх новин трохи стало зле і мені написали з російського ТБ. Я відмовився з ними розмовляти, тому що не збираюся підкидати інформаційне паливо в їхню машину пропаганди. Це всетільки початок. Ми ще поговоримо про борщ й Україну зі світом, але вже на вищому рівні. Перший інформаційний етап добігає кінця. Далі буде. Ми переможемо!” – написав у фотоблозі Євген Клопотенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *