Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Іноземців з окупованих територій не пускатимуть в Україну

 

У Кабінеті міністрів України роз’яснили, як діятиме закриття пунктів пропуску на кордоні у зв’язку з коронавірусом. Про це йшлося на виїзному засіданні уряду, яке відбулося 13 березня. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, пропускатимуть громадян України, які повертатимуться додому.

Уряд повідомив, що у Львівській області першими закриють пункти пропуску «Шегині», «Рава-Руська» та «Хирів»; у Волинській області першими закриють залізничні пункти пропуску з Польщею «Лудин» та «Ізов». На Закарпатті закриють автомобільний та пішохідним перехід «Малий Березний» та залізничний пункт пропуску «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною. На кордоні з Угорщиною закриють три автомобільні пункти пропуску: «Звінкове», «Косино» та «Вилок», а на кордоні з Румунією не працюватимуть залізничні пункти пропуску «Тересва» та «Ділове».

У Чернівецькій області не працюватимуть автомобільні та залізничні пункти контролю на кордоні з Молдовою: «Мамалига», «Ларга», «Подвір’ївка», «Зелена», «Кельменці», «Вашківці», «Сокиряни»; у Вінницькій області закриють пункти пропуску «Брониця», «Ямпіль» на кордоні з Молдовою.

Також будуть закриті вантажні та пасажирські пункти пропуску «Орлівка» та «Ізмаїл» в Одеській області.

Переходи на кордонах закриють щонайменше до 3 квітня.

«З тимчасово окупованих територій будуть пропускати лише тих громадян, які мають реєстрацію на неокупованій частині України. Всім іншим, у тому числі, і іноземцям в’їзд і прохід через пункти пропуску буде тимчасово обмежений», – повідомив Аваков.

Радіо Свобода 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *