Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Карантин в Україні подовжили до 22 червня

Кабінет Міністрів встановив в Україні адаптивний карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року. Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 20 травня після виступу міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

«Пропонується встановити з 22 травня до 22 червня на території України карантин, враховуючи епідеміологічну ситуацію в регіонах, це так званий адаптивний карантин», – сказав міністр.

«Що змінюється: ми вводимо певні ознаки епідемічної ситуації в регіонах, а саме: інцидентність – це середня кількість випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тисяч населення, що має складати менше 12 осіб на 100 тисяч населення, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із COVID-19, має складати менше ніж 50%, а також кількість тестувань методом ПЛР та ІФА – має складати більше ніж 12 на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів», – додав Степанов.

За його словами, послаблення протиепідемічних заходів застосовується і припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії.

Степанов нагадав, що в Україні передбачені п’ять етапів виходу з карантину.

«Зараз ми на першому, з 22 травня починається другий, і кожен наступний буде введений через 10 днів. Введення адаптивного карантину дасть змогу повністю контролювати ситуацію з епідемією в Україні», – сказав міністр.

Відповідна постанова буде опублікована 21 травня, додали в уряді.

Як повідомлялося, від 22 травня відновиться звична робота міського та приміського транспорту, готелів (окрім хостелів, без ресторанів та без басейнів). Також дозволили проведення спортивних змагань (з обмеженням до 100 осіб та без глядачів) і церковної служби з правилом 1 особа на 10 м².

Зокрема серед послаблення обмежень Кабінет Міністрів вирішив відкрити метро в Україні, зокрема в Києві від 25 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *