Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

Кличко попередньо перемагає в першому турі виборів

 
За даними паралельного підрахунку голосів виборців, мер Києва, лідер партії “УДАР” Віталій Кличко отримує 50,9 % підтримки киян на виборах міського голови. Партія “УДАР Віталія Кличка” – 19,7% голосів виборців на виборах до Київської міської ради.
 
Про це заявила голова виборчого штабу партії “УДАР Віталія Кличка” Оксана Продан під час онлайн-трансляції зі штабу, коментуючи результати паралельного підрахунку, який здійснювала політична партія “УДАР”.
“Ще триває підрахунок голосів. Ми сподівались, з досвіду попередніх кампаній, що матимемо на цей час данні альтернативного підрахунку голосів, але через епідеміологічні обмеження маємо зараз трохи більше 50% протоколів з мокрими печатками для альтернативного підрахунку голосів, – сказала Продан. – При цьому маємо дані з 99% дільниць паралельного підрахунку результатів у Києві. За  даними з дільниць, результат Віталія Кличка – 50, 9 %. Як бачимо, з великою ймовірністю Віталій Кличко перемагає вже у першому турі на виборах київського міського голови”, – підкреслила Оксана Продан. 
За її словами, і екзит-поли, і паралельний підрахунок голосів, який здійснила партія, показують, що «УДАР» проходить у Київраду з результатом 19,7%.
“Наразі, ми бачимо співпадіння даних паралельного підрахунку з протоколами з мокрими печатками та чекаємо на офіційне оголошення результатів виборів. Вже зараз можемо впевнено сказати, що кияни обрали подальший розвиток столиці на чолі з мером Кличком та командою “УДАРу”, – зауважила голова виборчого штабу. – “УДАР” провів чесну та прозору кампанію. Ми – єдина політична сила, що на партійній конференції під час висування кандидатів оголосила всіх представників списку.  Ми одні з небагатьох не вели прихованої агітації у дні тиші. Ми йшли до перемоги чесно і так само чесно перемогли. Тепер нашим спільним завданням є виправдати довіру виборців”, – наголосила вона. 
Оксана Продан подякувала виборцям, які прийшли на дільниці та підтримали Віталія Кличка і партію “УДАР”. А також подякувала команді «УДАРу», яка показала високий результат.
 
Так, за даними паралельного підрахунку партії “УДАР” за Віталія Кличка на виборах Київського міського голови проголосували 50,9 % виборців, за Олександра Попова – 9,5 %, Сергія Притулу – 7,9 %, Олексія Кучеренка – 6,4 %, Ірину Верещук – 5,5 %, Андрія Пальчевського – 5,3 %. 
 
 
Партію “УДАР Віталія Кличка” на виборах до Київради підтримали 19,7 % виборців, “Європейську Солідарність” – 19,5 %, “Єдність” Олександра Омельченка – 8,5 %, “Опозиційну платформу – За життя” – 7,6 %, “Слугу народу” – 7,3 %, “Батьківщину” – 7,2 %, “Голос” – 5,8 %, “Перемогу Пальчевського” – 4,4 %. 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *