Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Кличко посів перше місце в рейтингу голів держадміністрацій

Лідер «УДАРу», мер Києва Віталій Кличко посів перше місце в рейтингу голів державних адміністрацій журналу «Кореспондент». За 5-ти бальною шкалою глава Київської міської державної адміністрації отримав 4,17 бала.

«Мер Києва Віталій Кличко продовжує утримувати 1-е місце нашого рейтингу. Він впевнено виграв столичні вибори в жовтні 2020 року і сформував в Київраді власну більшість. А тепер все активніше замислюється про повернення на всеукраїнський політичний рівень», – сказано в матеріалі.

Віталій Кличко

Друге місце отримав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко з результатом 3,10 бала, третє – голова Київської ОДА Василь Володін з 3,03 бала. Останні місця у голів Луганської та Херсонської областей з результатами 1,98 і 1,95 бала.

Журналісти видання та експерти склали рейтинг на основі низки показників: економічного, політичного, підтримки в місцевій раді, відносин з центральною владою, підтримки в парламенті і медійності на рівні країни.

«Оцінюючи рейтинги глав ОДА і єдиного глави столичної держадміністрації, ми виходили з припущення, що нам важливі для присвоєння місця як економічні показники регіону, так і особиста політична вага», – зазначено у статті.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *