Неділя, 24 СічняПерший регіональний
Shadow

На Київщині жінка з підозрою на коронавірус народила дитину

 
Жінка з Ірпеня, яку з підозрою на коронавірус 24 березня 2020 року госпіталізували до Білої Церкви, сьогодні о 03:00 народила в пологовому будинку сина.

Про це повідомив у Facebook перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

“Стан мами задовільний, симптомів вірусу все менше. Стан дитини теж задовільний, вага 3600 – здоровий ірпінський хлопець! Маму сьогодні переведуть в інфекційне відділення, хлопчик тимчасово буде на карантині. Від імені всієї громади Ірпеня бажаю мамі та хлопчику здоров‘я!”, – написав Маркушин.

Про те, що в Ірпені зафіксовано перший випадок підозри на коронавірус, Маркушин написав учора, 24 березня.

“На жаль, це вагітна жінка, якій у п‘ятницю зробили експрес-тест в 4-й амбулаторії Ірпеня і він виявився негативним. Наші лікарі у п‘ятницю зробили мазок на ПЛР-аналіз. Результат прийшов лише сьогодні. Остаточний діагноз встановлять лікарі відповідної клініки, куди направили пацієнтку, яка підозрюється на короновірусну хворобу. Зараз лікарі відправляють на повторний ПЛР-аналіз”, – зазначив тоді Маркушин.

За словами першого заступника Ірпінського міського голови, проводиться невідкладна ізоляція та тестування всього медичного персоналу та інших пацієнтів, які могли контактувати з жінкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *