Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

Не всі українці в захваті від нового світового рекорду Володимира Зеленського

Пресс-марафон президента України Володимира Зеленського наразі  активно обговорюють експерти, про цю подію вже знає та говорить  кожен третій українець та мешканці інших країн. І поки одні в шаленому захваті від нового світового рекорду, інші віднеслися до такого кроку Зеленського дещо скептично. На своїй сторінці у Фейсбук, про прес-марафон президента висловився екс-народний депутат України Анатолій Гриценко. На його думку,  марафон став подарунком, принаймі двом категоріям.  За його словами, більшості населення марафон сподобається, а ось Ворогам України – ще більше:

Прес-марафон президента. Він став подарунком, двом категоріям принаймні.

1) Більшості населення марафон сподобається – президент такий простий, людяний, відкритий, щирий, говорить нашими словами, він швидко вчиться, почувається помітно впевненіше…

2) Ворогам України марафон ще більше сподобається. Їхні розвідники й аналітики напередодні важливих міжнародних зустрічей, у тч в “Нормандському форматі”, безкоштовно отримали унікальну можливість:

– скласти психологічний портрет українського президента;

– оцінити рівень його не/поінформованості;

– побачити не/якісне аналітичне забезпечення;

– помітити як не/впевнено президент реагує на зміну ситуації, коли ставляться несподівані/нешаблонні питання;

– оцінити його психологічну не/стійкість на зовнішні подразники, коли наводяться аргументи “проти шерсті”;

– в підсумку змоделювати формат ведення президентом складних переговорів і прийняття ключових державних рішень.

Bottom line (сухий залишок) і пропозиція: Краще би Зеленський менше слухав креативників, а більше державників – і провів менш виснажливу двогодинну прес-конференцію традиційного/стандартного формату. Прихильникам президента так само сподобається, зате менше радітимуть вороги.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *