П’ятниця, 5 БерезняПерший регіональний
Shadow

Під час святкування Дня міста у Львові король та королева подякували медикам за їх роботу

 
Львів цього року свій день народження відзначає по-особливому. Сьогодні, 3 травня 2020 року, у Львові до входу в Ратушу на конях підійшли Король та Королева і подякували усім медикам за роботу.
 
 

Також свої слова подяки висловив мер міста Андрій Садовий та його дружина Катерина. А прапор міста на штандарті біля Ратуші підняв львівський лікар Гнат Герич, повідомили у пресслужбі ЛМР.

“Львів вітає короля і королеву! Кожного травня в першу неділю ми святкуємо День міста. В цьому році у світі пандемія, тому День міста ми перенесли. Але закони неписані для короля і королеви! Дозвольте, Ваша Величність, щоб цей день ми присвятили нашим медичним працівникам, які рятують всіх нас. З нагоди цього дня, ви бачите, леви в білих халатах і масках, Нептун і Діана також в масках. З вашого дозволу, Ваша Величність, ми просимо нашого лікаря підняти прапор міста”, – зазначив Андрій Садовий.

Відтак, сурмачі виконали традиційну мелодію міста, а хор «Гомін» — Гімн України.

Попри те, що святкування не таке масштабне, як зазвичай, зібрання навіть таких невеликих груп людей суперечить правилам карантину. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 211 “Про запобігання розповсюдження на території України коронавіруса COVID-19”, порушення правил карантину карається штрафом (проведення масових заходів, в яких бере участь понад 10 осіб – заборонено).

РБК Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *