Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Полковник Войтко: Підтримуючи Національний університет оборони України, ви інвестуєте в перемогу!

15 вересня 2023 року в музеї російсько-української війни «Сталеві полотна», що знаходиться на території Національного університету оборони України, відбулася робоча зустріч начальника Інституту стратегічних комунікацій університету, полковника Олександра Войтка і народного депутата України Сергія Козира.

Під час спілкування було порушено питання ефективної співпраці громадського сектору із військовими, оскільки сьогодні всі сили армії та народу України спрямовані на боротьбу з ворогом.

«Пріоритетні потреби української армії включають не лише сучасне озброєння та системи ППО, а й необхідне обладнання для налагодження ефективного освітнього процесу за стандартами НАТО для військовослужбовців, які проходять підвищення кваліфікації у стінах Національного університетут оборони України. Саме тут здійснюється формування майбутнього офіцерського корпусу Збройних Сил України, офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів. Підтримуючи провідний вищий військовий навчальний заклад України – Національний університет оборони України, ви інвестуєте в нашу спільну перемогу»,наголосив начальник Інститут стратегічних комунікацій Національного університету оборони України, полковник Олександр Войтко.

Керівник Інституту стратегічних комунікацій Національного університету оборони України, полковник Олександр Войтко та народний депутат України Сергій Козир
Музей російсько-української війни Національного університету оборони України
Музей російсько-української війни Національного університету оборони України
Музей російсько-української війни Національного університету оборони України

Також керівник висловив подяку всім небайдужим українцям, волонтерам за можливість підтримувати і зміцнювати обороноздатність нашої держави. Окремі слова вдячності пролунали на адресу народного депутата України Сергія Козира та представників громадського об’єднання «ВПО України» за ствердну патріотичну позицію та благодійну допомогу університету.

Довідково. Колектив Національного університету оборони України готує воїнів найвищого рівня, розвиває людський капітал усіх складових сфери оборони й безпеки держави за найкращими практиками та стандартами, сумісними з освітніми програмами країн-партнерів. Понад тисячу слухачів і офіцерів постійного складу університету виконують бойові завдання, захищаючи державу від ворога.

 

Інсталяція у музеї російсько-української війни Національного університету оборони України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *