Понеділок, 18 СічняПерший регіональний
Shadow

Поряд зі столицею хочуть створити Швейцарію

З 1 січня 2021 року бюджет Гостомеля, що на Київщині, складатиме 177 млн грн – цього вистачить, щоб побудувати Швейцарію в окремо взятому Гостомелі. Саме цю мету ставить перед собою діючий селищний голова Гостомелю Юрій Прилипко.

Селище Гостомель знаходиться майже в 30 км від столиці у екологічно чистій зоні поряд з лісами. Відвідавши його, складається враження, що потрапив у невеличке європейське містечко. Тут багато доглянутих зелених територій, новобудов, спортивних та дитячих майданчиків, якісні дороги та освітлення. Зокрема, за кошти обласного бюджету повністю освітлено Варшавську трасу, а за кошти селища Гостомель – майже 300 тис грн – півтора кілометри міжнародної траси Ковель-Яготин.

Щороку кількість населення у Гостомелі збільшується, і на данний час перевищує 25 тис чоловік. Житловий ринок користується попитом.
У селищі успішно реалізується соціальна програма «Живи та працюй в Гостомелі», завдяки якій місцеве населення може отримати роботу із конкурентною зарплатнею в межах населеного пункту, адже у Гостомелі чимало підприємств, які потребують кваліфікованої робочої сили: це і державне підприємство «Антонов», «Ветропарк Гостомельський склозавод», торгівельна мережа «Фора» та інші.

Добрих справ для громади можна зробити більше, коли Гостомельська селищна рада запрацює у форматі об’єднаної територіальної громади, переконаний Юрій Прилипко. Тоді вона отримає економічну свободу від Ірпіня, з’явиться можливість самостійно збудувати нові школи, садочки та інші соціальні об’єкти.

«Все, що потрібно людині для щастя маю – люблячих родину та дружину, з якою у мирі і злагоді прожив 33 роки. Тепер хочу жити і працювати для людей», – каже Юрій Прилипко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *