Понеділок, 17 ТравняПерший регіональний
Shadow

Повітря у Києві очистилося майже до норми

Повітря в Києві і деяких регіонах України значно покращилося у понеділок, 20 квітня 2020 року. Про це заявив заступник директор Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.

“Станом на 20 квітня завдяки зусиллям наших пожежників і деяких змін синоптичної ситуації – зміни напрямку вітру і короткочасним дощам – якість атмосферного повітря в Київській, Житомирській областях, де спостерігалися найбільші осередки пожежі, а також в Києві значно покращилася”, – заявив синоптик.

Він наголосив, що задимленість вже не спостерігається.

“Якість атмосферного повітря в Києві на сьогоднішній день близька до звичайного для цього періоду весни. Завислі речовини – пил і залишки горіння – близькі або трохи вищі від гранично допустимих концентрацій. Вміст в повітрі діоксиду сірки, діоксиду азоту, оксиду вуглецю і формальдегіду близькі до гранично допустимої концентрації і навіть нижче”, – запевнив Прокопенко.

Слова метеоролога підтверджує світовий рейтинг за індексом якості повітря QIAir. За останніми даними, Київ “опустився” на 89 місце з індексом 22, що характеризується як “хороший” рівень. Тоді як минулого тижня Київ знаходився в топі рейтингу з індексом в 200-400.

 

 

Також очищення повітря в Києві зафіксував портал Saveecobot.

Корреспондент 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *