Понеділок, 19 КвітняПерший регіональний
Shadow

“Повітряні ворота” Австрії відкривають для українців, але за певних умов

Австрія з 1 серпня 2020 року скасовує заборону на посадку літаків з України, проте загальний режим в’їзду для українців до цієї країни залишається незмінним, тобто в’їзд із метою туризму залишиться під забороною. Про це сьогодні, 31 липня 2020 року, на сторінці у Фейсбук повідомив посол України у Відні Олександр Щерба.

“У мене дві новини: добра і погана. Добра полягає в тому, що з 1 серпня Австрія скасовує заборону на посадку літаків із “країн ризику”, зокрема з України. Погана полягає в тому, що схоже на те, що загальний режим в’їзду українців в Австрію лишається незмінним. Себто ніякого туризму. В’їжджають ті, хто мають посвідку на проживання, ті, хто летять з особливих сімейних обставин (весілля, возз’єднання сім’ї, похорон…), а також на термінове лікування. Всі повинні мати при собі свіжий тест на COVID-19″, – написав Олександр Щерба.

За словами Щерби, офіційної ноти про новий режим очікують завтра, 1 серпня 2020 року.

“Знаю, що дуже багато запитань від українських студентів, які щойно вступили до австрійських вишів і тому ще не мають посвідки на проживання. Відповіді щодо порядку їхнього прибуття я поки що не маю. Матиму – напишу”, – додав дипломат.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *