Неділя, 18 КвітняПерший регіональний
Shadow

Тисячі українців скупчилися на кордонах Польщі, щоб потрапити до України

В Інтернеті публікують відео з українсько-польських кордонів, де впродовж вчорашнього вечора і сьогоднішнього дня збираються тисячі українців, які хочуть повернутись до країни до закриття кордонів.

«Ось така ситуація на кордонах України з вчорашнього вечора і до сьогодні, дуже багато людей стоять, щоб потрапити до Україн», – написав у на своїй сторінці у соціальній мережі депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич і показав фото і відео з місця.

 

Разом з тим можна помітити, що люди стоять тісно один до одного, не дотримуючись дистанції, є серед людей і ті, хто нехтують масками.

Як швидко рухається черга невідомо, власне і кількість людей, які чекають перетину кордону. “Вже з опівночі пускати нікого (майже нікого) не будуть і всі ці люди хочуть потрапити додому вчасно… Як ви можете бачити з цього відео, ні про які заходи безпеки мова не йде. Маски мають одиниці, а про дотримання дистанції один між одним взагалі нічого не чули”, – пише ресурс Оперативний.

 

Нагадаємо, до кінця цієї доби Україна закриє кордони для усіх пасажирських перевезень. Тож вже після опівночі в країну не вдасться потрапити ні літаком, ні потягом, ні автобусом. Кордон буде закритий і для тих українців, які не встигнуть повернутися до кінця п’ятниці – про них подбають дипломатичні представництва та українські громади за кордоном, заявив президент України. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *