Середа, 3 БерезняПерший регіональний
Shadow

Україна 25 жовтня переходить на зимовий час

В ніч проти неділі 25 жовтня 2020 року Україна перейде на “зимовий час”, перевівши стрілки годинника на одну годину назад.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України №509 від 13 травня 1996 року, щорічно в останню неділю жовтня о 4:00 стрілки годинників переводяться на одну годину назад. 

При цьому щорічно в останню неділю березня о 3:00 стрілки годинників переводяться на “літній час” на одну годину вперед.

Зараз стрілки годинника переводяться більш ніж в 70 країнах. Нещодавно Європейський парламент схвалив скасування переведення годинників на зимовий та літній час від 2021 року.

Раніше у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України заявили, що в разі ухвалення Європейським Союзом рішення про скасування переходів на літній і зимовий час, Кабмін розгляне пропозицію змінити нинішній порядок, щоб також відмовитися від подібної практики. 

Нагадаємо, також у цей же день, 25 жовтня, в Україні громадяни обиратимуть місцеву владу – мерів міст, селищних та сільських голів, депутатів місцевих рад, голів районних, обласних, районних у містах рад та територіальних громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *