Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

1 вересня. Де діти не пішли до школи

1 вересня в Україні почався новий навчальний рік, але цього дня до школи діти пішли не всюди, повідомляє BBC NEWS UKRAINIAN.

За умов кольорового карантину, у тих місцях, де є червона зона, школи мають працювати лише дистанційно.

Станом на 1 вересня червона зона діє у таких містах та районах – місто Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області; міста Біляївка та Ізмаїл Одеської області; міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області; міста Бережани та Чортків, Бережанський район Тернопільської області; місто Чернівці, Вижнецький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський район та Новоселецький райони Чернівецької області.

Проте не всюди у червоній зоні школи перейшли на дистанційне навчання. Так, в Івано-Франківську через коронавірус школам продовжили канікули до 11 вересня.

“Замість дистанційного навчання, ми продовжуємо канікули”, – написав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

У Франківську напередодні відбулась акція проти віднесення міста до червоної зони.

З усіх чотирьох зон карантину червона зона має найбільше обмежень. Там заборонена робота магазинів (крім продуктових і аптек), громадського транспорту, шкіл та садочків.

У містах Бережани, Чортків та у Бережанському районі на Тернопільщині навчання у школах буде дистанційно, поки ці населені пункти перебувають у червоній зоні. В інших районах діти пішли до школи.

У Києві не пішли до школи, а будуть навчатися у дистанційному режимі учні школи № 240 “Соціум”. Там у двох вчителів виявили коронавірус. Вони перебували у контакті з 21-м працівником школи.

У двох районах Рівненської області – Костопільському та Радивилівському, та у двох містах – Дубно та Острог також буде дистанційне навчання.

Це тимчасово, поки території не вийдуть з червоної зони.

В Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній, батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання, розповів сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

В Україні працює 14 800 шкіл, де навчається 4,2 млн учнів.

За новими правилами роботи шкіл під час пандемії, у школах заборонено:

  • Вхід до школи з температурою більше 37,2 C,
  • Вхід до школи батькам,
  • Масові заходи, шкільні свята у закритих приміщеннях,
  • Шкільне харчування за типом “шведського столу” та з самообслуговуванням,
  • Вхід до школи, шкільного автобуса без маски чи респіратора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *