Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

В Україні 6 квітня стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”

Президент України Володимир Зеленський заявив, що 6 квітня стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”, в рамках якого дистанційно будуть викладатись 11 предметів для учнів з 5 по 11 класи за збалансованою програмою Міністерства освіти та науки.

Про це йдеться у зверненні глави держави, розміщеному на його сторінці у Facebook.

“Ще один важливий момент – це дистанційна освіта під час карантину. Наше завдання як держави забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект “Всеукраїнська школа онлайн”, – зазначив Зеленський.

За його словами, в рамках цього проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

“Зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з 5 по 11 класи. За збалансованою програмою Міністерства освіти та науки викладається 11 предметів”, – повідомив глава держави.

“Навчатись дистанційно школярі зможуть на Facebook та в YouTube. А також – уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали, які з радістю долучились до цієї важливої місії. За кожним класом буде закріплений один або кілька телеканалів. Їхній перелік, а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро”, – додав президент.

Також Зеленський закликав батьків стежити за новинами та заохочувати дітей до перегляду.

“Власне, доєднатись до цього пізнавального контенту можна усією родиною. А тому – залишаємось вдома. Вчимось вдома”, – резюмував президент.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *