Неділя, 13 ЧервняПерший регіональний
Shadow

В Україні підтверджено 14 випадків коронавірусу

В Україні станом 17 березня офіційно зареєстровано 14 випадків захворювання Covid-19, два з них летальні. Про це повідомив Центр громадського здоров’я.

“За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2)”, – йдеться у повідомленні центру у Facebook.

Один летальний випадок у Чернівецькій області – померла 33-річна жінка, інший у Радомишлі Житомирської області – 71-річна жінка.

У вівторок, 17 березня, корнавірус підтверджено у 44-річного чоловіка, що був закордоном, у Київській області, а також в осіб віком 31, 10, 18 років, двох дітей віком один рік і 10 місяців та шість місяців у Чернівецькій області. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку.

Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України досліджує не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а і встановлених контактних осіб.

За повідомленням Центру громадського здоров’я, більшість людей, що хворіють на новий коронавірус, переносять його, як звичайний ГРВІ, для 96,6% хворих ця недуга не матиме таких наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *