Субота, 22 СічняПерший регіональний
Shadow

Як отримати фізичну картку з “ковідною” тисячею

Цього тижня в Україні два банки розпочинають видачу фізичних карток “єПідтримка”. Це дозволить витрачати кошти, отримані за повний курс вакцинації, не використовуючи смартфон. Також очікується, що до ініціативи приєднуються й інші банки, які беруть участь в державній програмі “єПідтримки”. Як отримати банківську картку з коштами за вакцинацію та на що українці найчастіше їх витрачають Українському радіо розповів президент Асоціації українських банків Андрій Дубас.

Так, фактично кожен банк в Україні, що приєднався до державної програми “єПідтримка” може випускати фізичні картки для одержання коштів.

“Всі банки можуть випускати картку для “ковідної” тисячі, жодної технічної складності тут немає. Тут лише питання в тому, щоб цей банк вже був в переліку тих банків, які мають доступ до програми “єПідтримка”, — розповів Андрій Дубас.

Разом з тим, експерт наголосив, що фізичну банківську картку можна отримати лише, якщо ви перед тим замовили її онлайн-версію.

“Коли ми робимо запит на отримання коштів через додаток “Дія” — це вже запит на отримання коштів від держави онлайн. Зараз Мінцифри та Мінекономіки лише працюють над тим, щоб, наприклад, люди, які не мають змоги користуватися мобільним додатком “Дія”, не мають смартфону чи достатніх умінь користування платіжними картками, могли скористатися державною підтримкою у класичному форматі” — пояснив банкір.

Станом на сьогодні тисячу гривень за вакцинацію можна оформити в таких банках: А-банк, Альфа-банк, Easy-банк, Монобанк, Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк та Укргазбанк.

“Цього місяця буде запущена програма на купівлю ліків людьми, старше 60 років. Я думаю, в перспективі буде розроблений формат для людей, які не мають змоги користуватися електронними розрахунками”, — зазначив Дубас.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *