
Дослідники досі не знають, скільки таких тварин залишилося в природі.
Вчені знають не так вже й багато інформації про цих тварин / фото – Unsplash
Кенгуру Беннета є одним з найзагадковіших австралійських сумчастих, які довгий час вислизали від дослідників. Проте вченим вдалося зробити прорив у їхньому вивченні завдяки сучасним технологіям, пише Daily Mail.
У новому дослідженні, опублікованому в журналі Australian Mammalogy, вчені за допомогою дронів з тепловізором змогли виявити цих рідкісних тварин з безпрецедентною ефективністю.
Зазначається, що кенгуру Беннета мешкають тільки в тропічних дощових лісах Австралії та Нової Гвінеї. На відміну від своїх наземних родичів, вони проводять життя на верхівках дерев, харчуючись листям і ліанами.
Відео дня
У виданні підкреслили, що науці відомо не так вже й багато про кенгуру Беннета. Це пов’язано з труднощами у їхньому вивченні через місце їхнього проживання. Оцінки чисельності спираються на застарілі спостереження та анекдотичні дані.
Нове дослідження дало вченим надію на те, що надалі вивчення кенгуру Беннета зрушиться з мертвої точки. Дослідники досі не знають, скільки таких тварин залишилося в природі.
Науковці пояснили, що кенгуру є теплокровними тваринами, що виділяє їх на тлі прохолодного тропічного лісу. Дрони з тепловізорами дають сильну перевагу над традиційними методами вивчення тварин.
Загалом учені провели три польоти безпілотників в обсерваторії тропічного лісу Дейнтрі на мисі Трибуляції вранці та ввечері. Вони розповіли журналістам, що виявили шість кенгуру Беннета менш ніж за годину польоту.
Читайте також:
Смертоносна краса: приголомшливе озеро в Танзанії перетворює тварин на “камінь”
Пісня горбатого кита виявилася схожою на людську мову, – учені
Відкладає по 185 000 яєць за раз: біолог розповів про краба, який “захоплює” планету
Отримані вченими дані свідчать про те, що кенгуру Беннета процвітають у низинних тропічних лісах Кейп-Трібьюшн. Також дослідники помітили, що ці тварини харчуються лозою “миля-хвилина” та вогняною лозою.
Інші дослідження вчених
Раніше телескоп “Евклід” зафіксував рідкісне явище – кільце Ейнштейна. Астрономів інтригує факт, що це кільце помітили в давно відомій галактиці, відкритій ще 1884 року, хоча ніколи раніше воно там не спостерігалося.
Крім того, вчені дізналися, як білим ведмедям вдається виживати у вічній мерзлоті. Виявляється, весь секрет – у шкірному жирі, яким вкрите хутро.