Зауважується, що роль повітряних безпілотних комплексів на полі бою зростає.
ЗСУ, війна, дрон, БПЛА / фото 38 окрема бригада морської піхоти
З початку року Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації близько 70 зразків боєприпасів для безпілотників.
Як зазначається у повідомленні на сайті МОУ, зокрема близько 20 нових боєприпасів для безпілотників було кодифіковано та допущено до експлуатації у липні.
“Так, серед нових зразків є уламково-фугасні, кумулятивні, комбінованої дії та багатоцільові боєприпаси. Також вони різняться за вагою: від кількох сотень грамів до понад кількох кілограмів”, – розповіли у міністерстві.
Відео дня
Зауважується, що боєприпаси для БПЛА застосовуються для ураження ворожої техніки та фортифікацій, боротьби з живою силою ворога, що перебуває як на відкритій місцевості, так і у спеціально облаштованих заглиблених укриттях, укріпленнях або всередині бойової техніки.
“Роль повітряних безпілотних комплексів на полі бою зростає. Вітчизняний сектор ОПК динамічно реагує на потреби війська і збільшує обсяги виробництва БПАК різних типів та призначення, активно розробляє нові моделі безпілотників, а також розширює номенклатуру боєприпасів для різних типів БПЛА”, – йдеться у повідомленні.
Україна атакує безпілотниками територію РФ
Як повідомлялося, раніше в Росії заявляли, що за ніч 9 серпня їх і тимчасово окупований ними український Крим атакували десятки дронів.
Пізніше в Росії заявили, що за ніч 10 серпня “перехопили і знищили” 32 дрони над двома областями. За даними російського міноборони, 26 українських безпілотників збили над Курською областю і шість – над Ярославською.