
Коли з’являється бажання мати власний наргіле, не кожен покупець одразу легко орієнтується в широкому виборі товарів. Хочеться здійснити вибір так, щоб залюбки користуватися курильним пристроєм і відчувати, що кожну копійчину витрачено не дарма. Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся, як саме поглянути на кальяни, щоб виокремити серед їх великого розмаїття оптимальний атрибут.
Головні складники наргіле: які будуть практичними та витривалими?
Вибирати кальян не можна навмання, особливо якщо він потрібен вам не для самостійного паління, а для влаштування димних посиденьок з друзями. Це має бути зручна у використанні довговічна конструкція. Саме тому слід зважати на наступні моменти:
- Колба. Якщо раніше були популярними керамічні вироби, то наразі більшу повагу від поціновувачів димного дозвілля мають скляні атрибути за їхні візуальні характеристики. Проте колба повинна бути не просто гарною, а й стійкою, а також міцною. Чим більшою є товщина стінки ємності, тим вища ймовірність, що вона слугуватиме довше. В наргіле має бути вдосталь води для охолодження та фільтрування, отже краще взяти кальян з колбою об’ємом від 2 літрів.
- Шахта. Не варто заощаджувати на цьому елементі. Якщо вподобаний вами кальян має шахту з дешевого китайського сплаву, доведеться купувати нову через рік активного використання. Прийнятними є варіанти, виконані з латуні й міді: приблизно протягом трьох років можна бути спокійним за цілісність. Найвищі показники зносостійкості, а саме до 10 років експлуатації, при ретельному догляді показують шахти з алюмінію та сталі, що не іржавіє. Ще один важливий момент, що стосується внутрішнього діаметра шахти: він впливає на якість тяги, тож краще брати більшу за діаметром.
- Чаша. Варте уваги зручне та універсальне пристосування, виконане з силікону. Якщо надаєте перевагу міцному тютюну, знайте, що його смак найліпше розкривають глиняні варіації.
- Шланг. Найбільш практичними є трубки, зроблені з силікону та доповнені металевим мундштуком. Такий тандем матеріалів означає легкість догляду та несхильність вбирати аромати тютюнових сумішей. Краще не брати прозорий шланг, адже він має властивість жовтіти. Зручна довжина сягає 190 см.
Будьте готові сприймати чашу та шланг як розхідний матеріал, проте заощаджувати на них в жодному разі не можна.
Надважливі критерії вибору кальяну
Ви маєте серйозно поставитися до вибору пристрою за висотою. Кальян має бути принаймні 50 см заввишки, що зробить його зручним для розміщення як на столі, так і на підлозі. Зверніть увагу, що висота шахти дещо впливає на процес охолодження диму: чим вона є вищою, тим комфортніша температура для курця.
Наргіле можна обирати за різновидом з’єднання шахти з колбою. Оптимальними типами стикування, які дбають про герметичність, є клік-система та різьблення. Варіанти на ущільнювачі сьогодні вважаються застарілими та не надто практичними: не можна братися за шахту, щоб переставити кальян. Кальян має бути доповнений зворотним клапаном для продування в ході паління.
Зазвичай одним з найважливіших критеріїв для покупця є вартість курильного пристрою. І це дійсно суттєвий фактор успішної купівлі. Та не варто гнатися за дешевизною. Підозріло низька ціна зазвичай свідчить про неякісні елементи кальяну. Вартість більш-менш гідних варіацій починається від 1000 грн. На ціну зазвичай впливають дизайн та комплектація. На розкішні моделі ціна становить десятки тисяч гривень.
Врахувавши всі ці особливості, ви швидко знайдете курильне обладнання, яке вас влаштує, радуватиме своїм зовнішнім виглядом та функціональністю протягом багатьох років.
На правах реклами.
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.